APIE MANE

KOUČINGAS

Esu sertifikuotas koučingo specialistas (“Leader as a Coach”, patvirtinta ICF programa). Mano patirtis ir klientų atsiliepimai rodo, kad koučingas padeda dalykams vykti. Tad, jeigu jaučiatės užstrigę, norite judėti į priekį ir siekti savo tikslų greičiau ar jums tiesiog reikalinga pauzė gyvenime – susitikime ir susipažinkime.

DARBAS SU ŽMONĖMIS

Man patinka dirbti su žmonėmis. Šiuo metu, be koučingo, esu įmonės, kurios misija gerinti klientų aptarnavimo kokybę, vadovas. Žmonių vadyba yra sunkiausias, tačiau pats svarbiausias dalykas mano darbe. Stengiuosi sužinoti, kaip žmonės jaučiasi, kas juos motyvuoja, kas jiems yra geriausia ir ką aš galiu padaryti, kad padėčiau jiems atskleisti savo potencialą. Žaviuosi matydamas, kaip žmonės auga ir tikiu, kad koučingas gali stipriai paspartinti augimo procesą.

VERTYBĖS

Daug laiko skyriau, kad išsigryninčiau savo vertybes. Vertybių turėjimas man padeda lengviau priimti sprendimus tiek profesinėje veikloje tiek asmeniniame gyvenime.

Sveikata, Tobulėjimas, Šeima, Draugai, Atvirumas, Laisvė, Vidinė harmonija, Dalijimasis – tokios vertybės dominuoja šiame mano gyvenimo etape. Būtent noras dalintis ir padėti kitiems paskatino mane pasinerti į koučingą.

HOBIAI

Man patinka aktyvi veikla – aš mėgstu tinklinį, žygius kalnuose, keliones motociklu. Kai noriu ramesnės veiklos, mokausi naujų dalykų – apie asmeninį augimą, sąmoningumą, sveiką gyvenimo būdą ir pan. Visai tai man padeda išlaikyti vidinę harmoniją 🙂