DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kiekvienas koučeris turi skirtingą sesijų vedimo stilių, filosofiją, vertybes. Labai svarbu chemija (ryšys) tarp koučerio ir kliento. Todėl pirmosios sesijos metu jūs turėsite progą tą chemiją pajausti.

Koučingo sesijos trukmė apie 1 val. Pagal susitarimą, ar priklausomai nuo aplinkybių, sesija gali būti šiek tiek trumpesnė ar ilgesnė.

Iš ankstinio pasiruošimo nereikia. Jeigu turite dvejonę, klausimą temą, kurioje norite daugiau aiškumo, sritį, kurioje norite greičiau judėti į priekį – to jau pakanka.

Sesijų metu galime aptarti tiek gyvenimiškus klausimus, tiek asmeninio augimo, karjeros, vadovavimo ar santykių temas. Nėra neteisingo klausimo ar blogos temos. Kartais žmonės bijo ateiti su „nereikšmingais“ klausimais – bet koks klausimas ar tema, kuri sukasi jūsų galvoje yra reikšminga. Temų pavyzdžiai: asmenybės augimas, bendravimas, karjeros planavimas, personalo ugdymas, santykiai, saviugda, sprendimų priėmimas, vadovavimas, tikslų formulavimas ir įgyvendinimas ir t.t.

Jeigu turite konkretų klausimą ar situaciją, gali užtekti ir vienos sesijos, kad gautumėte atsakymą, aiškumą ir galėtumėte judėti į priekį. Siekiant įgyventi pokytį gyvenime rekomenduojama 5-10 ar daugiau sesijų, kuriuos vyktų kas savaitę arba kas dvi savaites. Geriausi rezultatai, kaip ir kitose gyvenimo sferose, pasiekiami tuomet, kai yra reguliarumas. Visais atvejais stengiuosi padėti klientui per kuo trumpesnį koučingo sesijų skaičių.

Sesijų laiką susiderinsime individualiai, jos gali vykti tiek darbo metu, tiek vakarais ar savaitgaliais.

Kabinete Naujamiestyje (Vilnius) arba sutarsime kitą, abiem pusėms patogią, vietą. Rekomenduojama rami vieta, kurioje neblaškytų aplinka. Vedu sesijas ir nuotoliniu būdu – online.

Pirma sesija yra nemokama. Užsiregistruoti nemokamai sesijai galite užpildę žemiau esančią užklausos formą.
Vėliau vienos sesijos kaina – 35 EUR.
Ilgalaikio bendravimo (5 ir daugiau sesijos) kainodarą sutarsime individualiai.